Rockledge Open Sectional
October 3-5, 2008

Masterpoint Winners

Use Back Button to return to last page  
 12.27  Mara Tuttle,  Lake Mary FL
 10.16  Georgeanne Bender,  Cocoa Beach FL
  9.94  John Reitz,  Orlando FL
  9.42  Celia Phillips,  Melbourne FL
  9.42  Harold Phillips,  Melbourne FL
  8.11  Lucille Davis,  Melbourne FL
  8.01  David Pettit,  Melbourne FL
  8.01  Bill Kurz,  Melbourne Bch FL
  7.77  Frank Page,  Palm Bay FL
  7.77  Pamela Page,  Palm Bay FL
  7.74  Albert Vaccaro,  Venice FL
  7.74  Dale Weick,  Melbourne FL
  6.83  Robert Ezell,  Palm Bay FL
  5.73  Lynne Puder,  Orlando FL
  5.73  Joan Besley,  Winter Park FL
  5.50  Ada Burns,  Satellite Beach FL
  5.14  Eva Wysocka,  Melbourne FL
  4.57  Martha Stewart Lucas,  Melbourne FL
  4.25  Michael Blaher,  Apopka FL
  4.13  Marilyn Garcia,  Daytona Beach FL
  4.13  Spike Lay,  Daytona Beach FL
  4.13  Mike Cappelletti,  Hixson TN
  4.13  Allison Howard,  Cookeville TN
  4.02  Ping Chen,  Winter Springs FL
  4.02  James Huntington,  Longwood FL
  3.80  Chalice Thompson,  Melbourne FL
  3.80  Pam Himes,  Merritt Island FL
  3.80  Jerry Himes,  Merritt Island FL
  3.54  Jeanne Stevenson,  Melbourne FL
  3.54  Barbara Black,  Merritt Island FL
  3.44  Jacque Nicola,  Melbourne FL
  3.38  Eileen Easterling,  Casselberry FL
  3.38  James Easterling,  Casselberry FL
  3.33  Helen Ward,  Canadian Lakes MI
  3.17  Walter Murphy,  Viera FL
  3.13  James Poitras,  Narcoossee FL
  3.13  Patricia Poitras,  Narcoossee FL
  3.13  Julie Clark,  Titusville FL
  3.02  Patricia Adams,  Cape Canaveral FL
  3.01  Charlotte Medeiros,  Titusville FL
  3.01  Ralph Reinecke Jr,  Titusville FL
  2.78  George Kirn,  Cocoa FL
  2.78  Christa Hoffman,  Cocoa FL
  2.57  Richard Robinson,  Melbourne FL
  2.54  Sylvia Sharp,  Merritt Island FL
  2.54  Susan Rhynalds,  Cape Canaveral FL
  2.50  Mary Mangino,  Titusville FL
  2.50  Joseph Mangino,  Titusville FL
  2.30  Brett Rouch,  Orlando FL
  2.30  Letitia Stallard,  Winter Park FL
  2.18  Gretchen Chell,  Ind Hbr Bch FL
  2.11  Michael Senzig,  Ft Pierce FL
  2.11  William Quinlan Jr,  Haines City FL
  2.06  Thomas Ahlin,  Melbourne FL
  2.06  Angus Mackenzie,  Grant FL
  1.92  Flo Donahugh,  Winter Springs FL
  1.69  Arlene High,  Melbourne FL
  1.55  Tom Ezell,  Cape Canaveral FL
  1.44  Jeanette Scheving,  Cocoa Beach FL
  1.44  Wayne McCall,  Titusville FL
  1.44  Gladys McMartin,  Titusville FL
  1.38  Samuel Lacks Jr,  Vero Beach FL
  1.38  Hazel Lacks,  Vero Beach FL
  1.31  Susan Buckley-Holland,  Melbourne FL
  1.31  Joye Stonestreet,  Melbourne FL
  1.27  Lovina Resick,  Merritt Is FL
  1.26  Susan Hobert-Forrest,  Melbourne FL
  1.22  Anna Lynn Wagner,  Cocoa Beach FL
  1.22  Charles Gale,  Cocoa Beach FL
  1.14  Jean Frisino,  Rockledge FL
  1.05  Barbara Lowry,  Vero Beach FL
  1.05  Marilyn Bauknecht,  Vero Beach FL
  1.04  Michael Lane,  Merritt Island FL
  1.04  Peter Sheiman,  Melbourne FL
  0.91  Leslie Eder,  Satellite Beach FL
  0.91  Patricia Eder,  Satellite Beach FL
  0.68  Paul Beyersdorf,  Merritt Island FL
  0.68  Carlos Haupert,  Merritt Island FL
  0.60  Lynn Webb,  Rockledge FL
  0.60  Barry Bergman,  Melbourne FL
  0.60  Robert Moyer,  Titusville FL
  0.60  Margaret Moyer,  Titusville FL
  0.60  Sue Hollinger,  Merritt Is FL
  0.60  Ann Hardcastle,  Cocoa Beach FL
  0.55  Delores Boyd,  Ind Hbr Bch FL
  0.55  Billie Boyd,  Ind Hbr Bch FL
  0.54  Mary Jernigan,  Merritt Island FL
  0.45  Laurie Carrigan,  Louisville KY
  0.45  Henry McGinnis,  Louisville KY
  0.33  Chris Kindt,  Orlando FL
  0.33  Jane Formet,  Orlando FL
  0.27  Susan Hitt,  Melbourne FL
  0.27  Fayrene Miller,  Palm Bay FL
  0.27  Roland Van Arsdale,  Melbourne FL
  0.27  Phyllis Van Arsdale,  Melbourne FL
Use Back Button to return to last page