Orlando Future LM Sectional

99er Masterpoint Winners

Use Back Button to return to last page
Pos MPs Names City, State Unit #
1 6.96 Ann Taylor Port St Lucie, FL 128
2 5.37 Janet Koo Windermere, FL 240
3 4.54 Kathy Kovacs Longwood, FL 240
4 4.54 Donald Lightner Casselberry, FL 240
5 4.34 John Nowell Jr Orlando, FL 240
6 4.34 Millie Nowell Orlando, FL 240
7 4.34 Alan Zahm Windermere, FL 240
8 4.34 David Pearce Orlando, FL 240
9 2.32 Jean Hilchuk Longwood, FL 240
10 1.96 Karen Narang Orlando, FL 240
11 1.74 Curtis Cordell Orlando, FL 240
12 1.74 Robert Shaffer Orlando, FL 240
13 1.72 Matthew Norris Altamonte Sprgs, FL 240
14 1.72 Jay Christman Winter Park, FL 240
15 1.54 Evelyn Farnan Ormond Beach, FL 128
16 1.37 Eleanor Marholin Brooksville, FL  
17 1.31 Lynn Grogan Winter Park, FL 240
18 1.31 Lee Haasis Winter Park, FL 240
19 1.28 Doug Mahin Tarpon Springs, FL 171
20 1.22 Martha Young Orlando, FL 240
21 1.16 Richard Watkins Orlando, FL 240
22 1.16 Mary Watkins Orlando, FL 240
23 0.97 Mary Ellen Kammert Altaminte Spgs, FL 240
24 0.93 Patricia Schloot Maitland, FL 240
25 0.93 Ann Anderson Winter Park, FL 240
26 0.90 Virginia Gurley Winter Park, FL 240
27 0.85 Nancy Miles Winter Park, FL 240
28 0.85 Jane Horton Orlando, FL 240
29 0.79 Carol Edwards Fern Park, FL 240
30 0.79 Kim Krongelb Orlando, FL 240
31 0.70 Lynne Puder Orlando, FL 240
32 0.65 Jeanette Scheving Cocoa Beach, FL 240
33 0.60 Frank Lodewyck Tavares, FL  
34 0.57 Karen Conrad Orlando, FL 240
35 0.57 Barbara Kirkland Orlando, FL 240
36 0.53 Barbara McKinney Stuart, FL 128
37 0.49 Linda McEwan Orlando, FL 240
38 0.45 Doris Canada Winter Park, FL 240
39 0.45 Barbara Wist Cape Canaveral, FL 240
40 0.45 Jane McNulty Winter Park, FL 240
41 0.32 Leslei Morgan Winter Park, FL 240
42 0.32 Fred Zried Altamonte Spg, FL 240
43 0.25 Nancy Rudolph Altamonte Spg, FL 128
44 0.20 Ouida McNett Cocoa Beach, FL 240
45 0.20 Elaine Dussinger Rockledge, FL 240
46 0.20 Orveda Joy Benton Merritt Island, FL 240
Use Back Button to return to last page