District 9 STaC

299er Masterpoint Winners

Use Back Button to return to last page  
 18.43  Irwin Krull,  Delray Beach FL
 16.37  Nancy Glosser,  Miami FL
 16.37  Hannah Chartor,  Miami FL
 14.31  Marshall Kaufmann,  Sarasota FL
 13.30  Eulala Rodden,  Ft Lauderdale FL
 12.05  KEN HILBRICH,  ORMOND BEACH FL
 11.77  Alan Green,  Miami FL
 11.70  Helen Daniels,  Naples FL
 11.38  Siegfried Kalkstein,  Surfside FL
 11.38  Judith Kalkstein,  Surfside FL
 11.29  Florence Smith,  Fort Lauderdale FL
 10.81  Lois Reed,  Lake Worth FL
 10.76  Penny Nelson,  Naples FL
 10.69  Richard Butler,  Boca Raton FL
 10.53  Jeff Liu,  Davie FL
  9.99  Susan Ruskin,  Boynton Beach FL
  9.95  Frank Page,  Palm Bay FL
  9.74  Raymond Wise,  Valrico FL
  9.51  Vann Thomson,  Coral Gables FL
  9.17  Suellen Solodar,  Palm Beach Gdns FL
  9.13  Hazel Lacks,  Vero Beach FL
  9.11  Sandi Murray,  Sarasota FL
  9.11  Jane Huerta,  Sarasota FL
  9.09  Paula Polsyn,  Sunrise FL
  8.99  Carol Seiderman,  Pembroke Pines FL
  8.79  Elie Greenstein,  Coral Gables FL
  8.79  Hal Peters,  Coral Gables FL
  8.74  ALBERT LILLY,     
  8.66  Elwood Godlewski,  Ocala FL
  8.58  Sally Mancusi/Ungaro,  Boynton Beach FL
  8.45  Marcia Kaplan,  Coral Gables FL
  7.88  John Biller,  Tamarac FL
  7.82  John Moore,  Bonyon Beach FL
  7.81  Samy Bigio,  N Miami FL
  7.70  Howard Coley,  Brooksville FL
  7.65  Bob Mooney,  Naples FL
  7.42  Linda L Armstrong,  Naples FL
  7.42  Anne O'Connell,  Naples FL
  7.31  M Ida Carlson,  Ocala FL
  7.23  Juha Kokko,  Naples FL
  7.23  Nancy Kokko,  Naples FL
  7.12  Suzanne Trunck,  Naples FL
  7.10  Rasma Yaffa,  Weston FL
  7.10  Harold Yaffa,  Weston FL
  7.02  Lee Weinstein,  Tamarac FL
  7.02  Mickey Levenson,  Tamarac FL
  6.94  Ed Draiss,  Leesburg FL
  6.75  Ricky Dashefsky,  Delray Beach FL
  6.75  Morris Dashefsky,  Delray Beach FL
  6.59  TOM MCKINNEY,     
  6.59  BEN RUSSELL,     
  6.43  Neil White,  Gainesville FL
  6.43  Mary White,  Gainesville FL
  6.38  Harry Vafiadis,  Bonita Springs FL
  6.34  Terri Coley,  Brooksville FL
  6.29  Bernice Bankman,  Hallandale FL
  6.29  Mike Sandman,  Fort Lauderdale FL
  6.18  Steven Wallis,  Tampa FL
  6.15  Shirish Ponda,  Ft Lauderdale FL
  6.15  Margaret Ponda,  Tamarac FL
  6.13  Jan Edwards,  Atlantic Beach FL
  6.11  John Gould,  Titusville FL
  5.95  Norma Abbott,  Coral Gables FL
  5.77  Ila Richter,  Weston FL
  5.56  Barbara Heymann,  Fernandina FL
  5.56  Mary Anne Prosswimmer,  Fernandina FL
  5.53  Robert Ruskin,  Boynton Beach FL
  5.42  Marion McGauran,  Hernando FL
  5.42  Maryellen Cheetham,  Hernando FL
  5.36  Jack Conrad,  Boca Raton FL
  5.36  Mack Warshinsky,     
  5.33  Margaret Goldfarb,  Miami FL
  5.32  Karen Crews,  Lutz FL
  5.07  Leonard Kleinman,  Boynton Beach FL
  5.04  George Clark,  Titusville FL
  4.94  Bill Clark,  Ft Lauderdale FL
  4.80  Joyce Searcy,  Wesley Chapel FL
  4.75  Dale Dowlen,  Coral Gables FL
  4.75  Maida Farrar,  Miami FL
  4.69  Muriel Brathwaite,  Temple Terrace FL
  4.68  Judie Frank,  Tamarac FL
  4.46  Toby Bardin,  Boca Raton FL
  4.45  Jaime Dornbusch,  Aventura FL
  4.38  Elaine Richman,  N Miami FL
  4.38  Susan Zager,  Aventura FL
  4.35  Anthony Cipolla,  Naples FL
  4.34  Jeane Heller,  Lake Worth FL
  4.33  Paul Frank,  Tamarac FL
  4.33  Candy Shedden,  Boca Raton FL
  4.30  George Bernstein,  Naples FL
  4.29  Daljit Singh Pannu,  Ft Lauderdale FL
  4.24  Karen Altschul,  Boca Raton FL
  4.17  Marion Bartholf,  Bradenton FL
  4.17  Jane Dolhof,  Brantingham NY
  4.12  Jim Maxwell,  Venice FL
  4.12  Joanne Spiers,  Boca Raton FL
  4.09  Colleen Wiley,  Tallahassee FL
  4.08  Gerry Vaughn,  Fort Pierce FL
  4.07  Bob Buonamici,  Naples FL
  4.05  Barbara Wirth,  Homosassa FL
Use Back Button to return to last page