Posnack JCC
299er Sectional

January 18-22, 2009

Masterpoint Winners

Use Back Button to return to last page  
   1   4.46 Edmund Lundy, Cooper City FL
   2   3.64 Steven Schwartz, Aventura FL
   3   3.13 Sonia Oberman, Mont-Royal QC
   4   3.13 Joanne Levine, Boca Raton FL
   5   3.09 Diane Stern, Weston FL
   6   3.05 Jorie Malelo, Boca Raton FL
   7   3.04 Harold Posner, Pembroke Pines FL
   8   3.04 Fran Posner, Pembroke Pines FL
   9   3.00 John Dotte, Ft Lauderdale FL
  10   3.00 Anna Dotte, Ft Lauderdale FL
  11   2.80 Vivian Reedy, Miami FL
  12   2.80 Denny Campbell, Coral Gables FL
  13   2.79 Rhonda Iris Cohen, Edgartown MA
  14   2.79 Eric Stricoff, Edgartown MA
  15   2.72 Scot Bennett, Hollywood FL
  16   2.55 Chris Sterr, Ft Lauderdale FL
  17   2.55 Barry Friedman, Ft Lauderdale FL
  18   2.36 Sheila Pancer, Bell Ewart ON
  19   2.36 Manny Pancer, Belle Ewart ON
  20   2.28 Marvin Feinstein, Plantation FL
  21   2.22 Clara Glassman, Delray Beach FL
  22   2.22 Adele Grudman, Delray Beach FL
  23   2.18 Merle Lundy, Cooper City FL
  24   2.16 Diane Dadiskos, Glastonbury CT
  25   2.12 Burton Leavenworth, Boca Raton FL
  26   2.12 Avraham Horowitz, Delray Beach FL
  27   2.04 Mindy Nakaya, Fort Lauderdale FL
  28   2.02 David Francis, Lauderhill FL
  29   2.02 Dale Gary, Aventura FL
  30   1.99 Diane Siegel, Fisher Island FL
  31   1.99 Annette Irom, Aventura FL
  32   1.81 Shirley Wiglesworth, Plantation FL
  33   1.76 Sandra Chait, Ft Lauderdale FL
  34   1.68 Beatrice Kantrowitz, Plantation FL
  35   1.67 Linda Glass, Ft Lauderdale FL
  36   1.67 Fran Menzel, Plantation FL
  37   1.66 Sarah Woods, Coral Gables FL
  38   1.66 Cristina Rosado, Miami FL
  39   1.52 Mitzi Schafer, Boynton Beach FL
  40   1.52 Lawrence Gelman, Boynton Beach FL
  41   1.52 Burt Rubin, Thiells NY
  42   1.49 Susan Cusimano, Cooper City FL
  43   1.38 Lynda Patten, Plantation FL
  44   1.28 Toni Barish, Tamarac FL
  45   1.28 Susan Rosenberg, Davie FL
  46   1.28 Max Brown, Weston FL
  47   1.28 Frederick Stein, Weston FL
  48   1.14 Lynn Wheeler, Miami FL
  49   1.14 Charles Wheeler, Miami FL
  50   1.11 Joe Feldman, Hollybrook FL
  51   1.11 Greig Candlish,    
  52   1.06 Loretta Westler, Philadelphia PA
  53   1.06 Gwen Saunders, Miami FL
  54   1.04 Ralph Clifton, Weston FL
  55   1.04 Herbert Cohen, Weston FL
  56   1.02 Miriam Shaw, Delray Beach FL
  57   1.02 Hinda Lapkoff, Delray FL
  58   0.96 Phyllis Agrest, Hewlett NY
  59   0.96 Helene Barasch, Boca Raton FL
  60   0.95 Carole Colarusso, Davie FL
  61   0.89 Meryl Baker, Weston FL
  62   0.89 Bob Baker, Weston FL
  63   0.88 Marvin Welles, Weston FL
  64   0.85 Hanna Rykowska, Pembroke Pines FL
  65   0.85 Arthur Margolis, Sarasota FL
  66   0.71 William Multack, Miami Beach FL
  67   0.71 Jerry Lesnik, Western FL
  68   0.67 Phyllis Benoit, Plantation FL
  69   0.67 Irving Brown, Aventura FL
  70   0.67 Beverly Litsky, N Miami FL
  71   0.67 Barbara Dale, Boynton Beach FL
  72   0.67 Albert Myers, Boynton Beach FL
  73   0.64 Stanley Angel, Aventura FL
  74   0.64 Rae Cutler, Philadelphia PA
  75   0.64 Joan O'leary, Tarrytown NY
  76   0.64 Diane Friedman, Boca Raton FL
  77   0.57 Gloria Rozen, Weston FL
  78   0.53 Susan Schuander, Boca Raton FL
  79   0.46 Marie-Alice Fombrun, Fort Lauderdale FL
  80   0.46 Joan Karbonik, Palatine IL
  81   0.46 Holiday Shoup, Ft Lauderdale FL
  82   0.46 Arlyne Monyek, Aventura FL
  83   0.43 Michael Di Michele, Deerfield Beach FL
  84   0.43 Jake Marantz, Cooper City FL
  85   0.43 David Guttman, Toronto ON
  86   0.41 Sharon Harris, Boca Raton FL
  87   0.41 Margaret Smith, Ft  Lauderdale FL
  88   0.41 Linda Bailey, Breckenridge CO
  89   0.37 Susan Laufer, Tamarac FL
  90   0.37 Claire Stiepleman, Rockville Ctr NY
  91   0.28 Shelvy Carfagno, Aventura FL
  92   0.28 Mary Becker, Pembroke Pines FL
  93   0.28 James Sun, Davie FL
  94   0.28 Fran Foont, Aventura FL
Use Back Button to return to last page