Use Back Button to return to last page
Atlanta "Labor Day" Regional  September 1-7, 2009
District 9 Masterpoint Winners
MPs  Name,  City Unit #
137.03 Michael Seamon, Hollywood FL 128
129.05 Kevin Dwyer, Fort Myers FL 128
122.73 Ed Schulte, Tampa FL 128
120.70 Sheila Ekeblad, Providence RI 128
101.28 Robert Dennard, Orlando FL 240
101.28 Bruce Ohmann, Flagler Beach FL 128
99.90 Russell Ekeblad, Providence RI 128
84.60 Shannon Cappelletti, Hollywood FL 128
65.86 James Spike Lay, Daytona Beach FL 128
58.63 Marilyn Garcia, Daytona Beach FL 128
46.83 Mike Cappelletti, Winter Park FL 240
33.92 Constance Sackville, Vero Beach FL 240
31.56 Adam Kaplan, New Port Richey FL 128
31.51 Michael Gilbert, Sarasota FL 102
31.51 Susan Gilbert, Sarasota FL 102
31.49 Barbara Westholm, Pensacola FL 219
31.49 Larry Westholm, Pensacola FL 219
31.19 Abha Patel, Port St Lucie FL 128
31.19 Ann Taylor, Port St Lucie FL 240
30.17 Christie Sellers, Jacksonville FL 128
28.77 Jody Ledford, Miami FL 128
28.77 Theodore Spak, Miami FL 128
25.80 Bee Hallett, Fort Myers FL 128
25.80 Miles Thomson, Cape Coral FL 128
25.16 Ronnie Dishian, Debary FL 128
25.16 Ann Magaha, Deland FL 128
24.53 Daniel Sellers, Jr, Jacksonville FL 128
23.50 Linda Kitts, St Augustine FL 128
23.50 Martha Russo, St Augustine FL 128
23.46 Nancy Martin, Neptune Beach FL 128
23.13 Mary Buff, Pensacola FL 219
23.13 Jeri Edge, Pensacola FL 219
22.15 Melvyn Klein, Tallahassee FL 219
22.15 Thomas Marr, Ft Walton Bch FL 219
20.99 Keith Harrison, Trinity FL 128
20.99 Joan Webb, Trinity FL 128
19.38 Dorene Thompson, Ponte Vedra Bch FL 128
19.23 George Clark, Titusville FL 240
19.23 Julie Clark, Titusville FL 240
18.45 Bonnie Gariglio, Tampa FL 128
18.45 Ian Grant, Venice FL 128
18.42 John Long, Casselberry FL 240
18.42 Gloria Mccain, Orlando FL 240
18.28 Jerry Himes, Merritt Island FL 240
18.28 Pam Himes, Merritt Island FL 240
18.02 Harriet Eaton Morris, Miami FL 128
18.02 Betty Parker, Palm Beach Gdns FL 128
17.98 John Garner, Fernandina Bch FL 128
17.15 Evelyn Kleinsasser, Alachua FL 128
15.51 Linda Hait, St Augustine FL 128
14.74 Carla Hickey, Pensacola FL 219
14.74 Raymond Hickey, Gulf Breeze FL 219
14.06 Arthur Patton, Jacksonville FL 128
14.06 Joseph Ripley Jr, Jacksonville FL 128
13.71 Terry Smith, Jacksonville FL 128
13.52 Charlene Carlson, Waynesville NC 102
13.52 Walter Carlson, Waynesville NC 102
13.43 John Eisinger, Pensacola FL 219
13.43 Myrl Eisinger, Pensacola FL 219
13.29 Bette Cohn, Sarasota FL 102
13.29 Bernhardt Trout, Longboat Key FL 102
11.85 Ron Law, Gainesville FL 128
11.85 Calvin Rowe, Gainesville FL 128
11.32 Carol Madsen, Redington Beach FL 128
11.32 Paul Madsen, Redington Beach FL 128
11.24 Mary Schilling, Panama City FL 219
11.20 Barbara Applegate, Pensacola FL 219
10.54 Maurice Wright, St Augustine FL 128
10.54 Pamela Wright, St Augustine FL 128
10.09 Linda Glynn, Jacksonville FL 128
10.09 Burt O'Dell, Jacksonville FL 128
9.61 Norma George, Summerfield FL 128
9.53 Sharon Meng-Horton, Dade City FL 128
9.53 Rahn Smith, Brandon FL 128
9.18 Jack Longman, Clearwater FL 128
9.18 Kathy Longman, Clearwater FL 128
9.18 Florence Schemer, Jacksonville FL 128
9.18 Gerald Schemer, Jacksonville FL 128
8.55 Bertha Easton, Tallahassee FL 219
8.55 Judith Neubacher, Tallahassee FL 219
8.55 Stephen Ross, Tallahassee FL 219
8.55 Sylvia Walford, Tallahassee FL 219
8.53 Linda Stuart, Gainesville FL 128
8.48 John Terris Hagan, New Smyrna Bch FL 128
8.48 Millie Hagan, New Smyrna Bch FL 128
7.20 David Drake, Gainesville FL 128
7.20 Donna Drake, Gainesville FL 128
7.10 Pearle Bishop, Lynn Haven FL 219
7.10 Barbara Hamilton, Panama City FL 219
7.10 Eva Ratonyi, Sarasota FL 102
6.83 Beata Czachor, Tampa FL 128
6.83 Jourdain Patchett, Sarasota FL 102
6.75 Carol Mitchell, Panama City FL 219
6.75 Roxie Wagner, Panama City Bch FL 219
6.70 Joann Meeker, Hobe Sound FL 128
6.70 Carol Weller, Hobe Sound FL 128
6.35 Nancy Roberts, Pensacola FL 219
6.35 Lora Ann Tucker, Tallahassee FL 219
6.33 Marlise Cusick, Jacksonville FL 128
6.33 Dottie King, Jacksonville FL 128
6.13 Alvin Halpern, Boca Raton FL 128
6.13 Sherry Halpern, Boca Raton FL 128
5.41 Roger Reff, Pensacola FL 219
5.35 Fran Cowie, Maitland FL 240
5.35 Barbara Mahaffey, Oviedo FL 240
5.26 Gail Partenheimer, Vero Beach FL 240
4.75 Stuart Siegel, Pensacola FL 219
4.75 Sabra Wilson, Pensacola FL 219
4.65 Josephine Newman, Boca Raton FL 128
4.47 Susan Kongsvik, Deland FL 128
4.47 Virginia Winters, Deland FL 128
3.98 Susan Feiler, Boynton Beach FL 128
3.98 Ellen Norden, Boynton Beach FL 128
3.57 Genevieve Hardy, Mount Dora FL 128
3.57 Eleanor Rossignol, Mt Dora FL 128
3.55 Roberta Barnes, Pensacola FL 219
3.55 Wes Barnes, Pensacola FL 219
3.45 Cheryl Walker, Pensacola FL 219
3.45 David Walker, Gulf Breeze FL 219
3.34 Rebecca Cusick, Pensacola FL 219
3.15 Shirley Ramspeck, Sarasota FL 102
3.05 Louis Jones, Newland NC 128
2.99 Barbara Neuges, Crystal River FL 128
2.99 Dolores Van Bebber, Crystal River FL 128
2.69 Beverly Ellars, Winter Park FL 240
2.68 Elizabeth Black, Dunedin FL 128
2.68 Van Thomas Black, Dunedin FL 128
2.48 Cynthia Silk, Philadelphia PA 128
2.37 Julie Zimmerman, Winter Park FL 240
2.37 Steven Zimmerman, Winter Park FL 240
2.21 Rosemary Bohn, Bonita Spring FL 128
2.21 Terry Strecansky, Bonita Springs FL 128
2.05 Marilyn St Louis, Ocala FL 128
2.05 Ronald St Louis, Ocala FL 128
2.03 Frank Hamwey, Orange Park FL 128
2.03 Kathleen Hamwey, Orange Park FL 128
2.02 Linda Mcewan, Orlando FL 240
1.95 Margaret Joyner, Niceville FL 219
1.95 Audree Newman, Niceville FL 219
1.71 Nancy Stein, Jacksonville FL 128
1.54 Linda Miller, Ormond Beach FL 128
1.40 Yvonne Gaunt, Destin FL 219
1.28 Virginia Gregory, Tampa FL 128
1.27 Betty Cooper, Jacksonville FL 128
1.27 Judy Miller, Fleming Island FL 128
1.24 Emma Craig, Niceville FL 219
1.16 Mary Gilbertson, Crawfordville FL 219
1.03 Bruce Baxter, Naples FL 128
1.03 John Lewis, Marianna FL 219
1.03 Kurt Opfermann, Marianna FL 219
0.65 Nelda Fraser, Lynn Haven FL 219
0.58 Elizabeth Bienkowski, Inverness FL 128
0.58 Jacob Thompson, Ocala FL 128
Use Back Button to return to last page