Use Back Button to return to last page
Atlanta "Labor Day" Regional  August 29-September 4, 2006
District 9 Masterpoint Winners
MPs Name,  City Unit #
124.64 Jeff Meckstroth, Tampa FL 128
124.64 Eric Rodwell, Clearwater Bch FL 128
93.79 David Berkowitz, Boca Raton FL 128
72.90 Larry Cohen, Boca Raton FL 128
50.03 Melvyn Klein, Tallahassee FL 219
42.06 Lisa Berkowitz, Boca Raton FL 128
41.56 Betty Parker, Palm Beach Gdns FL 128
41.56 Freerk Polling, Palm Beach Gdns FL 128
41.17 Barbara Westholm, Pensacola FL 219
41.17 Larry Westholm, Pensacola FL 219
40.18 Stuart Siegel, Pensacola FL 219
40.18 Sabra Wilson, Pensacola FL 219
34.97 Robert Dennard, Orlando FL 240
34.97 Ed Schulte, Tampa FL 128
30.56 Keith White, Ft Myers FL 128
27.33 Don Caton, Pensacola FL 219
27.33 John Potter, Panama City FL 219
27.07 Marjorie Boldus, Tarpon Spgs FL 128
27.07 Sandra Peterson, Clearwater FL 128
25.22 Jack Longman, Clearwater FL 128
25.22 Kathy Longman, Clearwater FL 128
24.90 Jay Cohodes, Sunrise FL 128
24.41 Bette Cohn, Sarasota FL 102
24.41 Gen Geiger, Sarasota FL 102
22.68 Annabelle Hudmon, Jacksonville FL 128
22.68 Stanton Hudmon, Jacksonville FL 128
21.67 Ian Grant, Nokomis FL 102
20.54 Marlise Cusick, Jacksonville FL 128
20.54 Nancy Mitchell, Jacksonville FL 128
20.46 Charlene Carlson, Sarasota FL 102
20.46 Walter Carlson, Sarasota FL 102
18.38 Barbara Kasle, Boca Raton FL 128
18.27 David Kapec, Gainesville FL 128
17.52 Theresa Andino, Tallahassee FL 219
17.43 Kenneth Andino, Tallahassee FL 219
17.24 Marie Gibson, Miramar Beach FL 219
17.01 Spike Lay, Daytona Beach FL 128
17.01 Bruce Ohmann, Flagler Beach FL 128
16.73 Alton Sheffield, Pensacola FL 219
16.73 Betty Sheffield, Pensacola FL 219
15.92 Diana Ring, Palm Coast FL 128
15.35 Harriet Eaton, Miami FL 128
15.27 Gayle Marr, Ft Walton Beach FL 219
15.27 Barbara Stone, Shalimar FL 219
14.96 Patricia Fisher, Panama City FL 219
14.96 Barbara Hamilton, Panama City FL 219
14.74 Pearle Bishop, Lynn Haven FL 219
14.74 Judith Purvis, Lynn Haven FL 219
14.57 Robert Todd, Tallahassee FL 219
14.43 Terry Smith, Jacksonville FL 128
14.32 Ron Law, Gainesville FL 128
14.32 Calvin Rowe, Gainesville FL 128
13.96 Linda Stuart, Gainesville FL 128
13.77 Virginia Mitchell, Ft Walton Bch FL 219
13.77 Donna Rieper, Destin FL 219
13.26 Nancy Stein, Jacksonville FL 128
12.70 J Pujol, Jacksonville FL 128
12.61 Evelyn Kleinsasser, Alachua FL 128
12.48 Joyce Thompson, Gainesville FL 128
12.48 Mary White, Gainesville FL 128
12.48 Neil White, Gainesville FL 128
12.43 Cathleen Bartinikas, Sarasota FL 102
12.43 Thomas Bartinikas, Sarasota FL 102
12.06 Eva Ratonyi, Sarasota FL 102
12.00 Linda Miller, Ormond Beach FL 128
11.85 Joan Roecker, Bradenton FL 128
10.90 Cynthia Hall, Destin FL 219
10.65 Marilyn Bauknecht, Vero Beach FL 240
10.65 Barbara Lowry, Vero Beach FL 240
10.43 Joan Besley, Winter Park FL 240
10.43 Letitia Stallard, Winter Park FL 240
10.37 Jean Carr, Tallahassee FL 219
9.77 Dana Berkowitz, Highland Beach FL 128
9.71 Joan Reibman, Sarasota FL 102
9.71 Debra Werman, Sarasota FL 102
9.64 Molly Cusano, Hobe Sound FL 128
9.54 Judith Neubacher, Tallahassee FL 219
9.48 Joan Humphrey, Ft Walton Bch FL 219
9.02 Byron Underwood, Tallahassee FL 219
8.93 Jennie Legge, Pensacola FL 219
8.93 Winston Legge Jr, Pensacola FL 219
8.74 Barbara Jones, Orlando FL 240
8.74 Linda McEwan, Orlando FL 240
8.62 Stephen Ross, Tallahassee FL 219
8.39 Roberta Barnes, Pensacola FL 219
8.39 Wes Barnes, Pensacola FL 219
8.38 Marie Greenstein, Jacksonville FL 128
8.27 Elaine Bowers, University Park FL 102
8.27 Jeannine Gaunce, Sarasota FL 102
8.24 Kay Craft, Ponte Vedra Bch FL 128
7.82 Mary Anne McDougal, Destin FL 219
7.82 Mary Taylor, Navarre FL 219
7.56 Susan Feiler, Boynton Beach FL 128
7.56 Ellen Norden, Boynton Beach FL 128
7.16 Carol Krug, Sarasota FL 102
7.16 Maurice Krug, Sarasota FL 102
6.97 Edward Draiss Sr, Leesburg FL 128
6.82 Toni Jones, Nokomis FL 102
6.80 Beata Czachor, Tampa FL 128
6.80 Rahn Smith, Brandon FL 128
6.75 Vivian Sue Smith, Pace FL 219
6.75 Colleen Wiley, Tallahassee FL 219
6.54 Michael Evans, Tallahassee FL 219
6.54 Erasmo Gerato, Tallahassee FL 219
6.45 Florence Schemer, Jacksonville FL 128
6.45 Gerald Schemer, Jacksonville FL 128
6.34 Bob Soni, Tallahassee FL 219
6.34 Virginia Waterfield, Destin FL 219
6.06 Andrew Garnett, St Petersburg FL 128
5.97 Dora Anderson, Shalimar FL 219
5.97 Lee Anderson, Shalimar FL 219
5.60 George Clark, Titusville FL 240
5.60 Julie Clark, Titusville FL 240
5.50 Mary Sullivan, Tallahassee FL 219
4.85 Betty Berkman, Amelia Island FL 128
4.72 Sylvia Walford, Tallahassee FL 219
4.69 Nancy Raley, Ponte Vedra Bch FL 128
4.63 Linda Meyer, Tallahassee FL 219
4.58 Mary Beasley, Tallahassee FL 219
4.55 Juhz Kokko, Naples FL 128
4.55 Nancy Kokko, Naples FL 128
4.54 E Rogers, Shalimar FL 219
4.52 Bernace De Young, Miami FL 128
4.34 Dale Miller, Pensacola FL 219
4.09 Bertha Easton, Tallahassee FL 219
3.80 Taeko Fried, Fort Lauderdale FL 243
3.51 Gayle Underwood, Tallahassee FL 219
3.46 Agnes Smith, Orange Park FL 128
3.46 Robert Trowbridge Jr, Ponte Vedra FL 128
3.45 Steve Bonner, Jacksonville FL 128
3.45 Dorene Thompson, Ponte Vedra Bch FL 128
3.18 Salle Peyroux, Gulf Breeze FL 219
3.03 Sheila Grimm, Jacksonville FL 128
3.03 David Taylor, Ponte Vedra FL 128
2.97 Elizabeth Bancks, Jacksonville FL 128
2.97 Mary Gilbertson, Crawfordville FL 219
2.48 Audrey Baker, Jacksonville FL 128
2.48 Susan Miklos, Jacksonville FL 128
2.31 Alvin Halpern, Boca Raton FL 128
2.22 Bonnie Clutterbuck, Jacksonville FL 128
1.98 Louis Jones, Newland NC 128
1.95 Barbara Applegate, Pensacola FL 219
1.80 Marjorie Marlowe, Delray Beach FL 128
1.77 Elinor Borenstine, Sarasota FL 102
1.69 Carol Guimond, Pensacola FL 219
1.46 John Mooshie, Crawfordville FL 219
1.08 John Garner, Fernandina Bch FL 128
1.06 Roger Reff, Pensacola FL 219
0.94 Shelly Hobbs, Panama City Bch FL 219
0.94 Roxie Wagner, Panama City Bch FL 219
0.80 Mary Lockwald, Daytona Beach FL 128
0.60 Sherry Halpern, Boca Raton FL 128
Use Back Button to return to last page